طراحی آشپزخانه

آشپزخانه ها کانون توجه منازل مسکونی هستند که اعضای خانه زمان زیادی را در آن سپری می کنند. گروه معماری طرح ، با استفاده از نوین ترین شیوه های طراحی و با طراحی قفسه بندی مناسب از جدیدترین یراق آلات و متریال های کابینت، آشپزخانه ای لوکس و شیک را برای مشتریان خود طراحی می کند. بسیاری برای طراحی آشپزخانه خود از فروشگاه های متعدد دیدن میکنند و یا به دنبال مجلات خارجی می گردند تا شاید طرح آشپزخانه مورد دلخواهمان پیدا شود. مطئنا هیچ یک از این موارد برای فضا و زندگی آنها طراحی نشده است، معماران طرح با بررسی فضای مشتریان خود و نیاز زندگی روزمره آنها آشپزخانه را طراحی میکنند تا مشتریان به خواسته واقعی خود برسند.
image/svg+xml
 با توجه به اینکه آشپزخانه امروزه دارای عملکرد چندگانه است و اعضای خانواده در این فضا بیشترین تعامل را دارند، لذا گروه معماری طرح، فضایی سرزنده، پویا و انعطاف پذیر را طراحی می کند که علاوه بر اینکه پاسخگوی طبخ و آماده سازی غذا است، فضایی برای ناهارخوری، صبحانه خوری و نظارت بر فرزندان در حین کارهای خانه باشد.
 گروه معماری طرح، با نصب و جاگذاری پیشخوان، کابینت ها، قفسه ها وکمد ها، پانل ها و سایر اثاثیه آشپزخانه در نقاط عملکردی صحیح، آشپزخانه ای مدرن و کاربردی را برای مشتریان خود فراهم می آورد که با استفاده از فاکتور های طرح، جنس و رنگ، استایل های متفاوتی را برای آن تعریف می کند.
برای اطلاع از هزینه طراحی آشپزخانه و هزینه اجرای کابینت به صفحه تعرفه هزینه خدمات مراجعه نمایید.