مشاوره دکوراسیون

اگر می خواهید حس وحال جدیدی در خانه یا دفتر کار خود ایجاد کنید به عنوان مثال مبلمان خود را تعویض کنید، کاغذ دیواری یا رنگ دیوار را عوض کنید و یا به طور کلی تغییراتی در دکوراسیون خود دهید، یا از ابتدا همه چیز را بازسازی کنید، کارشناسان گروه معماری طرح در همه این موارد به عنوان مشاور در کنار مشتریان خود هستند تا با استفاده از مهارت و خلاقیت خود با کمترین هزینه مشتریان به ایده‌هایی مطابق سلیقه دست یابند. کارشناسان مشاور گروه طرح نهایت تلاش خود را میکنند تا برای مشتریان  دفترکاری زیبا  و یا خانه ای رویایی مهیا کنند.
بدیهی است مشتریان ایده های خود را در مورد استایل و رنگ ها دارند، گروه معماری طرح  نیاز ها و سلایق مشتریان را بررسی می نماید و با استفاده از دانش روز سبک شناسی، رنگ شناسی، متریال شناسی و نور پردازی حرفه ای، مشتریان را همراهی می کند تا سبک و استایل مورد نظر خود را مشخص کنند.
برای تغییرات کلی یا بازسازی گروه معماری طرح پیش از طراحی تا پایان کار همراه مشتریان خود است تا در هر مرحله مشاوره های لازم و پیشنهادات مناسب مانند حذف دیوار، اضافه کردن روشنایی، تغییر محل یک اتاق و... به مشتران خود ارائه کند.
برای اطلاع از هزینه مشاوره دکوراسیون و چیدمان به صفحه تعرفه هزینه خدمات مراجعه نمایید.