مشاوره

پیچیدگی مسائل قانونی، روال کار پیچیده ادارات دولتی، مشکلات محاسباتی، نا آگاهی به مراحل کار، طراحی‌های متفاوت، محصولات مختلف، متریال‌های گوناگون امروزه باعث سردرگمی افراد زیادی در کار ساخت، بازسازی و دکوراسیون می شود و در بسیاری موارد مشتریان طرح با مشکلاتی در این زمینه‌ها روبرو می شوند. از نحوه دریافت جواز نوسازی اطلاع ندارند، هزینه های قانونی را نمیدانند، نمیتوانند پایانکار دریافت کنند، برای بازسازی نمیدانند چه تغییراتی می توانند در نقشه ساختمان بدهند، یا مشتری نمیتواند طرح مبلمان، متریال و خدمات متناسب با نیاز و سلیقه خود را انتخاب کند و اطلاعات زیاد و کاتالوگ‌های گوناگون تنها موجب سردرگمی مشتری میشود. در چنین مواردی ممکن است مشتری چندین طرح مختلف از طراحان دریافت کند، هزینه زیادی برای لوازم و متریال متحمل شود اما به خواسته خود نرسد.
گروه معماری طرح در چنین مواردی در کنار مشتریان خود به عنوان مشاور قرار میگیرد تا مشتریان بهترین انتخاب را با کمترین هزینه و متناسب با نیاز خود داشته باشند. گروه معماری طرح انواع مشاوره شهرسازی، مشاوره معماری، مشاوره دکوراسیون و مشاوره خرید را به مشتریان خود با کمترین هزینه ارائه میدهد.
در بعضی موارد مشتریان به دلیل عدم آگاهی از روال کار معماری و ساختمان سازی متحمل هزینه های مازاد و کلان می شوند که با مشورت تخصصی با گروه معماری طرح میتوان از آن جلوگیری کرد.
برای متشریان نیز بهتر است، برای جلوگیری از هزینه های اضافه و رسیدن هر چه سریع تر به خواسته های خود ، پیش از هر نوع هزینه با کارشناسان معمار طرح مشورت کنند تا گروه معماری طرح به آنها در این زمینه کمک کند. در بسیاری از تجربیات گذشته گروه معماری طرح، مشتریان پس از مشاوره بدون هزینه طراحی و خرید مبلمان با تغییرات اندکی در مبلمان موجود به خواسته های خود رسیدند.
کارشناسان گروه معماری طرح در تمامی مراحل خرید متریال، مبلمان، لوازم و اساسیه با مشتریان همراهی کرده و از گمراهی یا سردرگمی معمول که توسط فروشندگان ایجاد می شود جلوگیری میکنند تا مشتریان طرح بتوانند با آرامش و براساس اطلاعات کافی و پیشنهادات و توصیه های کارشناسان گروه معماری طرح تصمیم بهینه را در خرید بگیرند.
برای اطلاع از هزینه مشاوره معماری و شهرسازی و هزینه مشاوره طراحی، دکوراسیون و خرید به صفحه تعرفه خدمات مراجعه نمایید.