مشاوره

طراحی های متفاوت، محصولات مختلف، متریال های گوناگون امروزه باعث حق انتخاب متنوعی براساس سلیقه مشتری شده است، اما در بسیاری موارد همین تنوع باعث سردرگمی می شود و مشتری نمیتواند طرح مبلمان، متریال و خدمات متناسب با نیاز و سلیقه خود را انتخاب کند و اطلاعات زیاد و کاتالوگ های گوناگون تنها موجب سردرگمی مشتری میشود. در چنین مواردی ممکن است مشتری چندین طرح مختلف از طراحان دریافت کند، هزینه زیادی برای لوازم و متریال متحمل شود اما به خواسته خود نرسد.
گروه معماری طرح در چنین مواردی در کنار مشتریان خود به عنوان مشاور قرار میگیرد تا مشتریان بهترین انتخاب را با کمترین هزینه و ماتناسب با نیاز خود داشته باشند. گروه معماری طرح انواع مشاوره معماری، مشاوره دکوراسیون و مشاوره خرید را به مشتریان خود با کمترین هزینه ارائه میدهد.
در بعضی موارد مشتریان به دلیل عدم آگاهی از روال کار معماری و ساختمان سازی متحمل هزینه های مازاد و کلان می شوند که با مشورت تخصصی با گروه معماری طرح میتوان از آن جلوگیری کرد.
برای متشریان نیز بهتر است، برای جلوگیری از هزینه های اضافه و رسیدن هر چه سریع تر به خواسته های خود ، پیش از هر نوع هزینه با کارشناسان معمار طرح مشورت کنند تا گروه معماری طرح به آنها در این زمینه کمک کند. در بسیاری از تجربیات گذشته گروه معماری طرح، مشتریان پس از مشاوره بدون هزینه طراحی و خرید مبلمان با تغییرات اندکی در مبلمان موجود به خواسته های خود رسیدند.
کارشناسان گروه معماری طرح در تمامی مراحل خرید متریال، مبلمان، لوازم و اساسیه با مشتریان همراهی کرده و از گمراهی یا سردرگمی معمول که توسط فروشندگان ایجاد می شود جلوگیری میکنند تا مشتریان طرح بتوانند با آرامش و براساس اطلاعات کافی و پیشنهادات و توصیه های کارشناسان گروه معماری طرح تصمیم بهینه را در خرید بگیرند.