طراحی منظر

جای خالی یک فضای باز راحت و دلپذیر برای گذراندن اوقات فراغت خانواده،خوردن یک فنجان قهوه در صبح ،خواندن کتاب در زیر سایه و محیطی سرگرم کننده برای تجمعات دوستانه  یا گفتمان با همسایگان در بیشتر خانه های شهر به چشم میخورد. حیاط هایی بدون طراحی مناسب و غیر قابل استفاده که بخش بزرگی از آن را رمپ پارکینگ اشغال کرده است، گروه معماری طرح با طراحی محوطه بیرونی، حیاط، باغچه، ایوان و پاسیو برای مشتریان چشم اندازی بی نظیر و محیطی مطبوع را فراهم میکند که در شبانه روز به طرق مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.
گروه معماری طرح بدون توجه به متراژ برای مشتریان خود محیطی به دور از سر و صدا، گرد و خاک،اشعه های مزاحم خورشید و باران که با طراحی انواع سایبان آلاچیق در کنار انواع درختچه ها وگیاهان فراهم می آورد.که در عین حفظ حریم خصوصی در خارج از منزل با طراحی فضای سبز و انتخاب گونه گیاهی مطبوع فضایی طبیعی را القا کند.
گروه معماری طرح با بهره گیری از دانش و متد مدرن برای طراحی اصولی،کارآمد و منطبق بر اصول فنی و مهندسی از  کارشناسان متخصص و با تجربه همکاری میکند. تا فضایی دلنشین و به روز برای مشتریان خود فراهم کند. برخی از خدمات گروه معماری طرح در این زمینه:
طراحی باغ و باغچه 
طراحی محوطه و چیدمان گیاهی
تهیه و انتخاب گونه گیاهی(گیاهان زینتی، گلدار، مثمر)
طراحی انواع ایوان و پاسیو
طراحی و ساخت مبلمان و تجهیزات دکوراسیون محوطه(گلدان، مجسمه، سردرب...)
طراحی و اجرای انواع کف و کفسازی فضای باز
طراحی انواع آلاچیق،سایبان،پرگولا
طراحی باربیکیو آتشدان و شومینه 
طراحی آبنما،برکه و آبشار
طراحی و اجرای بام سبز (باغ بام، روف گاردن) 
طراحی سیستم های روشنایی و نورپردازی محوطه
طراحی و اجرای فضای سبز عمودی (دیوار سبز،گرین وال)
طراحی سیستم های آبیاری و آبرسانی (دستی و اتوماتیک)
طراحی استخر و جکوزی